Naše firma funguje od roku 1992, Za tu dobu jsme nafotili statisíce snímků, nejen v České republice ale i v zahraničí. Naše fotografie se objevuji v tisku a publikacích v České republice i v cizích zemích,
Naší prioritou je Vaše spokojenost. Proto jsme vždy připraveni splnit Vám jakékoliv fotografické přání. U nás si můžete vždy vybrat z několika variant tu, která je Vám nejbližší. Náš profesionální personál je vždy připraven Vám ochotně poradit, ať už se jedná o fotografie portrétové, rodinné, produktové či svatební. Přijďte k nám a vyberte si ze širokého spektra našich služeb.

fotografujeme na všechny doklady

Ateliérové foto

Nafotíme rodiny, děti, budoucí maminky, začínající i profesionální modelky, studiové svatební fotografie, zvířecí miláčky.

Jsme schopni dále s fotografií digitálně manipulovat nebo Vaše snímky vlastnoručně upravit. Naše studio Vám nabízí profesionální služby včetně vybavení našeho ateliéru. Zabýváme se mimo jiné svatební a reportážní fotografií. Specializujeme se také na portrétní fotografii, včetně firemních portrétů managementu.

Průběh focení nechte na nás a uvidíte, že není čeho se bát, vytvoříme uvolněnou a nenucenou atmosféru a výsledkem budou krásné portrétní fotografie, které můžete věnovat jako dárek. Klasické i originální portréty Vám zhotovíme v ateliéru i exteriéru. Pokud si budete přát, zajistíme Vám přítomnost vizážistky při fotografování.

Fotografie Vám dodáme od velikosti 10x15 do velikosti 120 x180cm. Když si u nás vyberete rámeček odnesete si jíž zarámovanou fotografii.

Fotografie na fotoplátně od velikosti 15x21cm do 110x160cm

fotografie Vám také dodáme na CD nebo DVD či USB Flash disku.                   

fotografie na všechny doklady

 

Svatební foto

Na svatební den si chce každý uchovat ty nejkrásnější vzpomínky. Svatební fotograf je tím, kdo Vám i po mnoha letech prostřednictvím vydařených fotografií připomene neopakovatelnou atmosféru Vašeho svatebního dne.

Díky bohatým zkušenostem při focení svateb je náš profesionální svatební fotograf zárukou kvalitních fotografií. Velice důležitá je i osobní schůzka s fotografem. Prohlédnete si jeho práci a předem se dohodněte, jak bude svatební den probíhat a jaké budete mít na fotografa požadavky. Svatební fotograf Vám nafotí velké množství fotografií, ze kterých si Vy sami vyberete ty, které budete chtít vyvolat. Vyberete si i formát fotografií.

Reportážní a sportovní fotky

www.fotosportmb.cz                       

             

Foto z Mladoboleslavska

http://www.fotopolach.cz/


29.9. 30.9.

zavřeno

AKCE

černobílé filmy 

od 90,-

Oblíbené odkazy

Pondělí 

9:00-17:00

Úterý

9:00-17:00

Středa

9:00-17:00

Čtvrtek

9:00-17:00

Pátek

9:00-16:00

Sobota  zavřeno 
Neděle Zavřeno

Kontakt

AZ FOTO MB
Havlíčkova 1307, Mladá Boleslav
+420326329335